O Nás

Spoločnosť J&G Construction  s.r.o. je flexibilná a moderná stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realizáciu hydroizolácii, plochých striech, klampiarskych konštrukcií a nerezových zábradlí. Energia, dynamika, netradičnosť, moderné technológie a materiály, funkčnosť , nadštandard a kvalita  to sú atribúty našej práce a našich stavieb. Pretože nechceme pre Vás len stavať, ale hlavne tvoriť .....

Nadviazali sme na dlhoročnú prax a skúsenosti spoločnosti NRC, ktorá ako špecializovaná firma pôsobila na slovenskom trhu od roku 1991.  Špecializovala sa na návrh a realizáciu hydroizolácii všetkého druhu, montáž priemyselných hál, montáž opláštenia, návrh a realizáciu priemyselných a epoxidových podláh, výrobu a montáž termoizolačných betónov a pod. Od svojho vzniku sa zaradila medzi špičku v odbore hydroizolácii v Československu a neskôr na Slovensku. Za 20 rokov vykonala len na Slovensku viac ako 3 mil. m2 hydroizolácii s obratom spolu cca 46,6 mil. eur a to okrem iného na významných stavbách ako Elektráreň Gabčíkovo, JE Jaslovské Bohunice, JE Mochovce, PPE Malženice, izolácií diaľničných mostov, podzemných objektov, tlakových izolácií, desiatok výrobných hál, parkovísk, polyfunkčných a obytných domov, shoppingov, business centier a pod.   V roku 2010 po reštrukturalizácii celá divízia hydroizolácii organizačne prešla do samostatnej spoločnosti Hydroizolácie NRC s.r.o , zameranej na ploché strechy. Od marca 2014 sme pristúpili k rozšíreniu stavebnej činnosti o nerezové zábradlia a brány a zmene obchodného mena na J&G Construction.

Filozofiou firmy  je špičková odborná úroveň všetkých zamestnancov, používanie kvalitných materiálov a najmodernejšej technológie s individuálnym prístupom k požiadavkám zákazníkov. Táto najvyššia odborná kvalifikácia dovoľuje poskytovať istotu a dlhodobé záruky pre zákazníkov aj v tých najnáročnejších projektoch.